Fiesta Resort Sicilia – Sycylia

Posted in Sycylia1 Comment

Fiesta Resort Sicilia – niezwykle popularny, czterogwiazdkowy resort położony we włoskiej Sycylii, niedaleko miejscowości Campofelice di Roccella i 70 km od lotniska w Palermo, na które kursuje płatny, hotelowy bus. Hotel posiada własną plażę prywatną, do której prowadzi niedługa, kamienista ścieżka. Plaża, zależnie od miejsca, jest piaszczysta, żwirowa oraz kamienista.

Kompleks jest złożony z dwóch części dedykowanych różnym typom turystów na wakacjach we Włoszech. Pierwsza z nich, Fiesta Athenne Palace, oferuje 273 pokoje usytuowane w różnych hotelach mających do 4 pięter wysokości. Druga, Fiesta Garden Beach, liczy sobie 232 pokoje w dwóch budynkach trzypiętrowych oraz licznych bungalowach. Pokoje standardowe obejmują nocleg dla dwóch osób z możliwością organizacji do dwóch płatnych dostawek. Wszystkie są klimatyzowane, posiadają dostęp do łazienki, a także w wyposażeniu mają TV, telefon oraz niewielką lodówkę. Za dodatkową opłatą dostępny jest minibar oraz sejf, a także łóżeczko dziecięce. Pokoje posiadają zagospodarowane balkon bądź tarasy. Widok na morze jest dodatkowo płatny i możliwy tylko w części Fiesta Athenee Palace. Pokoje superior dostępne są dla dwóch osób z maksymalnie dwie dostawkami i leżą na wyższych piętrach. Bungalowy mają dwa rodzaje pokojów: standardowy, dwuosobowy, leżący w ogrodach Fiesta Garden Beach, z pełnym wyposażeniem standardowym oraz wanną z hydromasażem, a także junior suite – dwuosobowy z maksymalnie dwiema dostawkami, dwuosobowy. Bungalowy dostępne tylko w opcji all inclusive.

fiesta-resort-sicilia-2-sycyliaNa terenie Fiesta Resort w Sycylii znajdują się trzy baseny, a także korty tenisowe, boiska, sauny, mini-klub dla dzieci czy dyskoteka. Goście mogą korzystać z restauracji serwującej kuchnię międzynarodową, lokalną, wegetariańską, a także posiłki na życzenie za dopłatą. Cały kompleks posiada m.in. sklepiki z pamiątkami czy wypożyczalnie sprzętów. Część Fiesta Athenee Palace świetnie sprawdzi się dla wielbicieli rozrywki, podczas gdy Fiesta Garden Beach to doskonałe miejsce na spokojne spędzenie urlopu w towarzystwie przyrody.

One thought on “Fiesta Resort Sicilia – Sycylia

  1. Super hotel po prostu super animatorzy rewelacja polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *