Hotel Le Palme – Sardynia

Posted in SardyniaLeave a comment

Le Palme to elegancki hotel czterogwiazdkowy, oferujący kameralny wypoczynek w jednym z najpiękniejszych miejsc w we włoskiej Sardynii – niedaleko kurortu Porto Cervo. Le Palme leży tylko 8 km od kurortu Baja Sardinia oraz 35 km od lotniska w Olbii. Niedaleko hotelu znajduje się atrakcyjna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza o nazwie Liscia di Vacca.

Hotel odnowiony został w 2005 roku oraz posiada do dyspozycji gości 92 pokoje usytuowane w jednym głównym, dwupiętrowym budynku. Pokoje dwuosobowe standardowe mają możliwość zorganizowana do dwóch płatnych dostawek, wykończone są w klasycznym, sardyńskim stylu rustykalnym, bardzo eleganckim. Każdy pokój jest klimatyzowany, posiada łazienkę z wanną i suszarką, a także TV, telefon oraz sejf. Za dodatkowymi opłatami można zorganizować łóżeczko dla dziecka oraz minibar. Pokój deluxe posiada miejsca dla dwóch osób oraz maksymalnie dwóch płatnych dostawek. Dodatkowo każdy z nich ma również widok na morze z boku oraz dobrze zagospodarowany balkon z miejscem na spędzanie czasu.

le-palme_1-sardyniaWe włoskim hotelu Le Palme znajdują się liczne atrakcje, w tym basen z darmowym serwisem plażowym, a także niewielkie jacuzzi. Obsługa organizuje zajęcia animacyjne, w tym z jogi, a także rozrywkę dla dzieci w mini-klubie czy na placu zabaw. Korzystać można z romantycznej restauracji serwującej lokalne i wegetariańskie dania, z obsługą kelnerską, a także z dwóch barów, w tym piano baru. Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych zajęć fitness czy pilatesu, jak również zabiegów SPA i masaży. Dzięki niewielkiej liczbie pokoi, położeniu, a także świetnemu zagospodarowaniu okolicy, łącznie z pięknym ogrodem oraz typowo sardyńską zabudową, jest to miejsce do odpoczynku dla każdej osoby spragnionej prawdziwie włoskiej atmosfery.

Będąc w Le Palme warto odwiedzić popularny kurort Porto Cervo, gdzie rokrocznie zjeżdżają się celebryci, politycy i gwiazdy kina. Szczególnie na uwagę zasługuje znajdująca się tam marina, w której podziwiać można – oraz wynajmować – łodzie.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *